slide

O apartmánech

Za bukem od sjezdovky Skiresortu Buková hora

Náš nově postavený apartmánový dům ZABUKEM je prakticky součástí areálu Skiresort Buková Hora, nacházející se v přírodním parku Suchý Vrch – Buková Hora.

Nástupní stanice lanovky s vyhřívanou čtyřsedačkou je od domu vzdálena pouhých 150m! Na jeden skipas máte k dispozici přes 8000m sjezdovek včetně lyžařského střediska Čenkovice www. cenkovice. com s dostatečným výběrem sjezdových tratí.

Překrásný výhled do údolí

Dům se nachází 600 m od vesnice Mlýnický Dvůr, která je součástí obce Červená Voda. Z apartmánů je překrásný výhled do malebného údolí zasazeného mezi Orlické hory a Jeseníky. 

Jsme šetrní k přírodě

Šetrný přístup k přírodě a ekologie nám rozhodně není cizí. Podřídili jsme tomu stavební provedení budovy, protože uprostřed této krajiny to ani jinak nešlo.

Nízkoenergetické apartmány

Celý apartmánový dům je postaven jako nízkoenergetický objekt s efektivní technologií vytápění, druhotným využitím dešťové vody a řízeným větráním s vysokou účinností rekuperace.

Foto interiér

Třídění odpadu stejně jako úsporné termostatické baterie v koupelnách považujeme dnes již za standard. Plánujeme pro naše klienty přípojku na nabíjení elektromobilů. O tepelný komfort se stará tepelné čerpadlo v součinnosti s rekuperačním větráním a teploty v jednotlivých pokojích se dají individuálně řídit.

V domě jsou 2 apartmány o velikostech 165 m2 a 190 m2.Celková kapacita apartmánového domu je 20 osob.

Apartmánový dům je plný moderních technologií, celý objekt je pokryt kvalitním Wifi připojením, použity jsou Smart TV s Netflix, přístup do objektu je pomocí vstupních karet.

Moderně a nadstandardně vybavený dům je rozdělen na dva zcela samostatné apartmány po 10 osobách. Do těchto apartmánů se vstupuje ze společné chodby, na kterou navazuje společné zázemí pro uložení lyží a zimní či letní výbavy. Ve druhém nadzemním patře je součástí jednoho z apartmánů prostorná herna, ve které lze odemknout dvojité spojovací dveře a tím oba apartmány jednoduše propojit.

Každý apartmán obsahuje:

  • čtyři ložnice
  • tři koupelny s toaletou
  • samostatnou toaletu
  • prostorný obývací pokoj s jídelním stolem
  • plně vybavenou kuchyň

Apartmán Wellness má navíc luxusní finskou saunu s odpočívárnou. Apartmám Active má navíc hernu pro děti i dospělé s pingpongovým stolem, šipkami, herní konzolí XBOX S series s předplatným GamePass Ultimate a velkou kupou hraček pro menší i větší děti.

Rezervovat termín ubytování

Apartmány Za Bukem Vybavení

  • Kuchyně: myčka nádobí, indukční varná deska, elektrická trouba, mikrovlnná trouba a digestoř. Prostorná lednice a mrazákem, kávovar na kapsle Nespresso, varná konvice, topinkovač. Kompletní vybavení na vaření i stolování..... hrnce, příbory, talíře, skleničky
  • Obývací pokoj: Vinotéka, Smart TV s Netflix, Krbová kamna.
  • Herna: Smart TV s Netflix, Xbox S Series s GamePass Ultimate
  • Pračka se sušičkou
  • Lyžárna se sušákem na boty je umístněná u společného vchodu a slouží oběma apartmánům.

Foto exteriér

Potřebujete vědět ještě něco jiného? Zavolejte nám a my vám pomůžeme.