APARTMÁNY ZABUKEM

APARTMÁNY ZABUKEM

Náš nově postavený apartmánový dům ZABUKEM je prakticky součástí areálu Skiresort Buková Hora, nacházející se v přírodním parku Suchý Vrch – Buková Hora. 

 

Nástupní stanice lanovky s vyhřívanou čtyřsedačkou je od domu vzdálena pouhých 150m! Na jeden skipas máte k dispozici přes 8000m sjezdovek včetně lyžařského střediska Čenkovice www. cenkovice. com s dostatečným výběrem sjezdových tratí.

 

Dům se nachází 600 m od vesnice Mlýnický Dvůr, která je součástí obce Červená Voda. Z apartmánů je překrásný výhled do malebného údolí zasazeného mezi Orlické hory a Jeseníky. 

Šetrný přístup k přírodě a ekologie nám rozhodně není cizí.

 

Celý apartmánový dům je postaven jako nízkoenergetický objekt s efektivní technologií vytápění, druhotným využitím dešťové vody a řízeným větráním s vysokou účinností rekuperace.

20210209_131005.jpg
20210209_151209.jpg
APARTMÁNY ZABUKEM

Třídění odpadu stejně jako úsporné termostatické baterie v koupelnách považujeme dnes již za standard.

 

Plánujeme pro naše klienty přípojku na nabíjení elektromobilů.

Apartmánový dům je plný moderních technologií, celý objekt je pokryt kvalitním Wifi připojením, použity jsou Smart TV s Netflix, přístup do objektu je pomocí vstupních karet.

 

APARTMÁNY ZABUKEM

O tepelný komfort se stará tepelné čerpadlo v součinnosti s rekuperačním větráním a teploty v jednotlivých pokojích se dají individuálně řídit.

V domě jsou 2 apartmány o velikostech 165 m2 a 190 m2.Celková kapacita apartmánového domu je 20 osob.

20210220_121438_edited.jpg
20210220_123307.jpg
APARTMÁNY ZABUKEM

Moderně a nadstandardně vybavený dům je rozdělen na dva zcela samostatné apartmány po 10 osobách. Do těchto apartmánů se vstupuje ze společné chodby, na kterou navazuje společné zázemí pro uložení lyží a zimní či letní výbavy. Ve druhém nadzemním patře je součástí jednoho z apartmánů prostorná herna, ve které lze odemknout dvojité spojovací dveře a tím oba apartmány jednoduše propojit.

 

Každý apartmán obsahuje:

 

• čtyři ložnice

• tři koupelny s toaletou

• samostatnou toaletu

• prostorný obývací pokoj s jídelním stolem

• plně vybavenou kuchyň

 

Apartmán Wellness má navíc luxusní finskou saunu s odpočívárnou.

 

Apartmám Active má navíc hernu pro děti i dospělé s pingpongovým stolem, šipkami, herní konzolí XBOX S series s předplatným GamePass Ultimate a velkou kupou hraček pro menší i větší děti.

APARTMÁNY ZABUKEM

Vybavení apartmánu :

 

Kuchyně: myčka nádobí, indukční varná deska, elektrická trouba, mikrovlnná trouba a digestoř. Prostorná lednice a mrazákem, kávovar na kapsle Nespresso, varná konvice, topinkovač. Kompletní vybavení na vaření i stolování..... hrnce, příbory, talíře, skleničky

 

Obývací pokoj: Vinotéka, Smart TV s Netflix, Krbová kamna.

 

Herna: Smart TV s Netflix, Xbox S Series s GamePass Ultimate

 

• Pračka se sušičkou

 

Lyžárna se sušákem na boty je umístněná u společného vchodu a slouží oběma apartmánům.

20210209_151334.jpg
20210220_134348.jpg
APARTMÁNY ZABUKEM

Cena pronájmu apartmánu je 30.000 Kč za 7 nocí! Při plném obsazení apartmánu vás v akci vyjde ubytování 1 osoby na 429 Kč za noc!

Vybíráme vratnou kauci 5.000 Kč za apartmán, Z této kauce bude odečtena spotřebovaná  elektrická energie ( 5 Kč/kWh ) případně ( i když pevně věříme že to nebude nutné ) úhrada za poškození apartmánu nebo jeho vybavení. Spotřebovaná voda je zahrnuta již v ceně pronájmu.

V ceně pronájmu je koš dřeva na topení v krbových kamnech. V případě, že si budete chtít dělat romantické večery s posezením u plápolajícího ohně, náš šikovný správce Vám doplní zásoby dřeva až ke kamnům. Cena naštípaného palivového dřeva je 150 Kč / 0,1 m3.

Pronájem apartmánu je standardně od soboty do soboty s časem příjezdu je v sobotu od 16 hodin a odjezdem do 10 hodin sobotu následující. Pobyt je možný pouze bez domácích mazlíčků.