Restaurace a občerstvení v okolí Apartmánů ZaBukem

Aktualizace: úno 14

Plníme přání vyznavačům nejen fastfoodové stravy, ale i příznivcům klasické české kuchyně. Samozřejmostí jsou svíčková či rajská omáčka. Ale i italské těstoviny. Rakouský germknödel má spousty příznivců - vyzkoušejte! A nemůžeme zapomenout na Slovenské halušky. Výběr je obvykle široký.Počet našich restaurací Na straně Červené Vody: 1 Na straně Čenkovic: 0

Upozornění pro vozíčkáře - bohužel u restaurace v Červené Vodě nedisponujeme výtahem mezi patry, proto přístup k toaletám je možný pouze po venku objetím budovy po chodníku.


Další občerstvení:


  • Apres Ski bar

  • Bufety

  • Samoobslužný bufet

Apres Ski bary


Přátelské prostředí nabízí apres ski bary v obou údolí. Bohatá nabídka nealkoholických či alkoholických nápojů jistě zláká většinu lyžařů a snowboardistů. Hitem posledních sezón se stalo bombardino a hruška v hruškovici. A samozřejmostí je výborná káva!


Počet našich Apresski barů Na straně Červené Vody: 1 Na straně Čenkovic u dolní stanice lanové dráhy Třebovská: 1


Bufet


Sekanou v housce či párek v rohlíku nabízí rychlé občerstvení našeho bufetu. Nabídka z okénka je široká. Voňavý grog či svařák můžou klienti vychutnávat na lavičkách či lehátkách. Za slunečného počasí je to skutečná oáza pohody!


Samoobslužný bufetZázemí zde najdou rodiče s dětmi nebo třeba běžkaři. Respektujeme, že ne každý si z naší nabídky jídel vybere a někteří musí dodržovat, ať už z jakýchkoli důvodů, stravovací diety.

Samoobslužný bufet vám nabídne teplé prostředí s možností zakoupení teplých nápojů z automatů.