Skibusy

PRAVIDELNÝ EXPRESNÍ BUS Z BRNA

Skiresort Buková Hora od roku 2010 spolupracuje s firmou CITY SKI, která je největším poskytovatelem jednodenních lyžařských zájezdů v ČR. Pravidelný Bus CITY SKI Vás odveze z centra Brna až k lanovce na Červené Vodě za méně než dvě hodiny. Nechte auto v teple v garáži a dejte si drink na après-ski baru nebo cestou zpět v autobuse. Zažijete výbornou atmosféru a Váš výlet bude ekologický i ekonomický, protože budete šetřit životní prostředí i Vaši peněženku.
ODJEZDOVÉ MÍSTO

Autobusy CITY SKI odjíždějí z Brna z ulice Veveří vždy v sedm hodin ráno, pokud není uvedeno jinak. U odjezdového místa je k dispozici parkování zdarma.

TRASA

Trasa autobusů CITY SKI z Brna vede přes Svitavy. Trasa nemá plánované zastávky, ale pokud bydlíte na lontu po cestě a chcete přiskočit do busu za jízdy, kontaktujte CITY SKI. Majitel CITY SKI Pavel Trčala Vám možná vyhoví a nechá bus přibrzdit u Vaší osady. Například lyžaře z Blanska může autobus nabrat na zastávce na Lipůvce.

SKIPASY

Vaše jednodenní skipasy dostanete již autobuse. Nebudete tedy muset stát frontu u pokladen, ale můžete jít rovnou na lanovku.

TERMÍNY

Autobusy CITY SKI vyrážejí k lanovce na Červené Vodě o víkendech i ve všední dny. Pokud jste firma, škola, nebo například úřad, můžete také požádat o vypsání soukromého termínu dle Vašeho přání.

CENY

Za balíček BUS + SKIPAS zaplatíte pouze 750 Kč pro děti nebo 850 Kč pro dospělé. Tyto ceny jsou platné během celé lyžařské sezony a nevztahují se na ně další slevy nebo akční nabídky.

SLUŽBY

Cena zájezdu obsahuje dopravu a skipas. Jako dárek dostanete k zájezdu také ZDARMA časopis o lyžování. Začátečníci a zahraniční účastníci mohou požádat o půjčení lyží ZDARMA.

REZERVACE

Zájezdy nemusíte platit dopředu, ale musíte si rezervovat místo. Vypsané termíny zájezdů a rezervace naleznete na: www.cityski.cz