Skiresort Buková hora - stavba nového penzionu

Nový penzion v rezortu Buková hora otevře návštěvníkům své dveře již letos před vánocemi. Podívejte se s námi na pár záběrů z dronu. Pohled na nový penzion a blízké okolí.


Skvělá poloha penzionu se sjezdovkou na dosah ruky vám zaručí absolutní komfort a to nejen díky svému umístění v těsnosti sjezdovky. Penzion bude moderně vybaven a poskytne svým hostům maximální pohodlí a komfort pro skvěle strávený čas s rodinou, přáteli nebo kolegy z práce. Penzion je rozdělen na dvě samostatné jednotky které dohromady pojmou až 22 osob.Moderní a stále se rozvíjející horský areál, který svými parametry dosahuje alpské úrovně. Skibukovka totiž spojuje 5 sjezdových tratí, které vedou na Bukovou horu z tradičního střediska Čenkovice a z mladého moderního areálu Červené Vody. Ten vám nabídne dvě nejdelší sjezdové tratě Orlických hor a nejmodernější čtyřsedačkovou lanovkou, která jako jedna z mála v České republice poskytuje komfort v podobě vyhřívaných sedaček. Sedačky jsou navíc kryté „bublinou“ chránící lyžaře a snowboardisty při méně příznivém počasí.Just Ride! Winter 2018 - Buková hora

Třetí zastávka letošního ročníku oblíbené série snowboardových happeningů Just Ride! Winter 2018 proběhla v sobotu 10. února na Bukové hoře. Tady je oficiální video, ve kterém se můžete kouknout, jak celý den a večer probíhal. Enjoy!