Snowpark a fun zone

Skibukovka je dlouhodobě známa provozem dobře stavěných zábavných zón, které milují nejen děti, ale viditelně baví i dospělé.


Když přejí sněhové podmínky, tak na straně Čenkovic mám v provozu samostatnou zónu pro velký Snowpark, jehož platformy (skoky, raily) jsou určeny spíše středně a více pokročilým. Park je obsluhován přilehlým vlekem z tratě Svitavy a má svůj vymezený úsek pro výstup.


Skibukovka - vizualizace fun zone a snowparku!


Na straně Červené Vody na trati Mlýnická již řadu let pravidelně stavíme velký a dlouhý Funpark, který se v sezóně průběžně obměňuje a pravidelně upravuje. Tato zóna je velkým magnetem všem milovníkům zpestření zábavy na lyžích či snowboardech. Parametry platforem, překážek, bedýnek a různých dalších prvků jsou stavěny vždy tak, aby se zde vyřádili malí lyžaři, začátečníci, ale aby zde našli svá místa i pokročilí lovci triků.


Skibukovka Funpark na straně Červené Vody 2017


Ve všech těchto oblastech chceme jít dál a zlepšovat se, proto máme již funkční plán toho, jaké zábavné zóny a prvky bychom mohli (za ideálních sněhových podmínek) postavit na vymezených úsecích všech sjezdových tratích tak, aby jste s každým novým sjezdem měli prostor pro rozšířenou zábavu, ať jste zrovna na kterékoli straně Bukové hory.

První video představuje celou vizualizaci. Druhé video je videoreport z akce Grand Opening Gravity Snowpark Bukovka 2019.


Grand Opening Gravity Snowpark Bukovka 2019