SJEZDOVKY.jpg

Celková délka sjezdovek na společný skipas činí úctyhodných více jak 8000m a všechny jsou po celé délce technicky zasněžovány. Lyžování mimo sjezdové tratě v lesním porostu není povoleno.

Heroltická sjezdovka

Nejdelší sjezdovka Skiresortu Buková hora a celých Orlických hor s délkou 2290m. Modrá rodinná, hojně využívaná. Šíře minimálně 55m nabízí skvělé podmínky pro carvový oblouk a je vynikající pro zdokonalování nejmenších lyžařů a snowboardistů.

Číslo sjezdovky: 2
Délka: 2290 m
Náročnost: modrá
Zasněžování: 100%

Mlýnice sjezdovka

Druhá nejdelší sjezdovka Skiresortu Buková hora a Orlických hor s délkou 2150m. Začíná sportovnější červenou pasáží s postupným přechodem do modré. Zde se měří rychlost, kterou projíždějící lyžaři a snowboardisté vidí na instalovaném display radaru. Mírnější část je hravou zónou Funline s mnoha desitkami překážek s důrazem pro vyžití začátečníků a našich nejmenších.

Číslo sjezdovky: 1
Délka: 2150 m
Náročnost: červeno-modrá
Zasněžování: 100%
Bonusy: radar

 

Dětská sjezdovka

S délkou 600m je jakýmsi bypassem spodního padáčku. Vede pod trasou lanové dráhy a je velmi oblíbená nejen u nejmenších, ale i u seniorů.

Číslo sjezdovky: 6
Délka: 600 m
Náročnost: modrá
Zasněžování: 100%

Kidpark

Cvičná loučka pro první krůčky na lyžích či snowboardu o délce 150m. Nabízí možnost výuky základních dovedností jako jsou zastavení, mírná vlnovka, přejezd nerovnosti či podjíždění překážek.

Číslo sjezdovky: 7
Délka: 150 m
Náročnost: modrá
Zasněžování: 100%

PŘEDSTAVENÍ SJEZDOVEK

Svitavská sjezdovka

Jde o velmi oblíbenou sjezdovku. Svojí délkou 1000m nabízí skvělé svezení s maximálním požitkem carvového oblouku a to především ve své druhé polovině, kde dosahuje skvělé šíře i 70m. Obtížností je i díky minimální členitost na úrovni modré.

Číslo sjezdovky: 4
Délka: 1000 m
Náročnost: modrá
Zasněžování: 100%

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy.

Třebovská sjezdovka
 

Jde o modro-červenou sjezdovku oddělující se v polovině sjezdovky Třebovské. Tato původní 500m dlouhá sjezdovka byla opět dána po dlouhých letech do provozu.

Číslo sjezdovky: 3
Délka: 1000 m
Náročnost: červeno-modrá
Zasněžování: 100%

Sjezdovka Vigona

Modrá sjezdovka. Délkou 450m je vynikajícím terénem pro mírně pokročilé i zdatné lyžaře.

Číslo sjezdovky: 5
Délka: 450 m
Náročnost: modro-červená
Zasněžování: 100%

Snowpark Bukovka

Od roku 2019 nová samostatná zóna s vlastními pravidly pro zkušené jezdce na freeski a snowboardech! Na délce 300m jsou hliněné platformy pro skoky i různé raily. Park je obsloužen přepravním zařízením z vleku Svitavy, kde je vymezen prostor pro výstup. Seznamte se prosím s pravidly chování v parku.

bukova_hora-cenkovice2014.jpg
Lyžařské vybavení

NÁKUP SKIPASU ON-LINE Z DOMOVA

Nákup skipasu přes internet. Můžete si tak z domova koupit jakýkoliv typ jízdného a poté, co přijede k dolním stanicím našich lanových drah a vleků, můžete jít hned lyžovat. Vyhnete se tak čekání ve frontě u pokladny! Pro online nákup je nutné vlastnit naši kartu s WTP kódem, díky které lze tarif nabít.

lyže

PRONÁJEM APARTMÁNU

Zarezervujte si termín ubytování ještě dnes. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat a to buď prostřednictvím emailu nebo nás můžete kontaktovat telefonicky na čísle

Tel: +420 777 290 705